Drukarnia Offsetowa INTROMAX

                                                  Get Adobe Flash player
Orgaznizacja firmy:

Rafał Synowiec - Szef Produkcji

tel. 12 290 07 01, 608 41 04 41 
e-mail: rsynowiec@intromax.com.pl

Szymon Ogiegło - Szef Działu Sprzedaży 
tel. 12 290 07 01, 605 98 80 04 
e-mail: szymon@intromax.com.pl



Doradcy klienta
Kraków:

ul. Biskupińska 21, 30--732 Kraków

Katarzyna Buławka

tel.
 12 653 59 50, 728 869 270
e-mail: kasia@intromax.com.pl

Justyna Błaszczuk 
tel. 
12 653 59 61, 502 575 402
e-mail: justyna@intromax.com.pl

Jacek Drabek
tel. 
12 653 59 50, 666 386 957
e-mail: jacekd@intromax.com.pl

Konrad Stawowczyk
tel. 
12 653 59 50, 502 354 420
e-mail: konrad@intromax.com.pl



l

Doradcy klienta
Gdynia:

ul. Nowodworcowa 19, 81-581 Gdynia

Rafał Butny

tel. 607 651 624
e-mail: r.butny@intromax.com.pl

Katarzyna Remiszewska
tel.533 304 884
 e-mail: kasia.r@intromax.com.pl

Kamila Górecka
tel.530 424 058
e-mail: k.gorecka@intromax.com.p
l



 
Studio Graficzne CTP:

Teresa Bubak-Mitela 
tel.12 653 59 60 
e-mail: teresa@intromax.com.pl


Jacek Tomana 
tel. 694 46 60 44  
e-mail: jacek@intromax.com.pl

Intromax Drukarnia Offsetowa - ul. Rynek Główny 28, 31-010 Kraków
Katalogi, Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Kalendarze, Papiery firmowe, Teczki, Notesy, Personalizacja i konfekcjonowanie druków wysokonakładowych, Karty Klienta