GRUPA INTROMAX
Drukarnia Offsetowa

                                             
Orgaznizacja firmy:

Rafał Synowiec - Szef Produkcji

tel. 608 41 04 41 
e-mail: rsynowiec@intromax.com.pl

Piotr Grodecki - Szef Działu Sprzedaży 
tel. 695 42 09 00 
e-mail: piotr.grodecki@intromax.com.pl

Jacek Łącki - Szef Działu Introligatornia
tel. 609 009 032 
e-mail: jacekl@intromax.com.pl




Doradcy klienta

Justyna Błaszczuk 
tel.
609 009 025
e-mail: justyna@intromax.com.pl

Jacek Drabek
tel.
609 009 026
e-mail: jacekd@intromax.com.pl

Beata BureK
e-mail: beata@intromax.com.pl

tel. 603 303 455





Studio Graficzne CTP:

Jacek Tomana 
tel. 609 009 081 
e-mail: jacek@intromax.com.pl


Piotr Domański
tel. 664 938 867
e-mail: piotr@intromax.com.pl


Grupa INTROMAX sp. z o.o  - ul. Biskupińska 21, 30-732 Kraków

Katalogi,Książki, Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Kalendarze, Broszury, 
Personalizacja i konfekcjonowanie druków wysokonakładowych, Karty Klienta