Drukarnia Offsetowa
INTROMAX

                                             
Orgaznizacja firmy:

Rafał Synowiec - Szef Produkcji

tel. 608 41 04 41 
e-mail: rsynowiec@intromax.com.pl

Piotr Grodecki - Szef Działu Sprzedaży 
tel. 695 42 09 00 
e-mail: piotr.grodecki@intromax.com.pl

Jacek Łącki - Szef Działu Introligatornia
tel. 500 08 16 92 
e-mail: jacekl@intromax.com.pl




Doradcy klienta

Justyna Błaszczuk 
tel. 
12 653 59 61, 502 575 402
e-mail: justyna@intromax.com.pl

Jacek Drabek
tel. 
12 653 59 50, 666 386 957
e-mail: jacekd@intromax.com.pl

Konrad Stawowczyk
tel. 
12 653 59 50, 502 354 420
e-mail: konrad@intromax.com.pl



l

Studio Graficzne CTP:

Teresa Bubak-Mitela 
tel.12 653 59 60 
e-mail: teresa@intromax.com.pl


Jacek Tomana 
tel. 694 46 60 44  
e-mail: jacek@intromax.com.pl

Intromax Drukarnia Offsetowa - ul. Rynek Główny 28, 31-010 Kraków

Katalogi, Plakaty, Ulotki, Wizytówki, Kalendarze, Papiery firmowe, Teczki, Notesy, Personalizacja i konfekcjonowanie druków wysokonakładowych, Karty Klienta